Beylikdüzü Konser etkinlikleri

BEYLİKDÜZÜ KONSERLERİ

Beylikdüzü Konser güncel etkinliklerini bu sayfadan takip edebilirsiniz. Özel Beylikdüzü Konserleri etkinliklerinizin sitemizde ücretsiz yayınlanması ve takip edilmesi için iletisim@beylikduzuonline.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ KÜLTÜR MERKEZİ KONSERLERİ

Bülent Ortaçgil

Konser

Beylikdüzü Kültür Merkezi

Saat: 20:00

Bülent Ortaçgil 1970’li yıllarda, The Beatles ve Bob Dylan’ın tarzlarından etkilendi. Gitarıyla sade müzikler yapan Ortaçgil, üniversitedeyken müzik grubuyla ilk 45’likleri “Taş Var Köpek Yok”u çıkardı. İlk solo albümü “Benimle Oynar Mısın”ı ise 1974 yılında yayımlayan sanatçı, müzik kariyerine sayısız başarı sığdırdı. Şarkıcı ve besteci kimliğiyle bir döneme damga vuran sanatçı, gerek üslubu gerekse müziğiyle çok farklı bir tarz yarattı.

Sevilen sanatçı bu kez Beylikdüzü’nde hayranlarıyla buluşuyor.

 

GÜRPINAR KÜLTÜR MERKEZİ KONSERLERİ

Aydilge Konseri

Konser

Gürpınar Aşık Veysel Sahnesi

Saat: 20:00

8 yaşında TRT Ankara Radyosu Çocuk Korusu sınavlarını kazanan Aydilge, 15 yaşına kadar, Türkiye’nin ilk Türk Sanat Müziği çocuk korosunda radyo sanatçısı olarak görev aldı. Sanatçı, ilk olarak 2006 yılında Küçük Şarkı Evreni albümüyle daha sonra çeşitli albümleriyle sevenleriyle buluştu.

İlk albümüyle Yüxexes Dergisi’nce “Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcısı” seçildi. Aydilge’nin ilk albümünde yer alan “Çal” parçası, Petrol Records’un “The Greatest Songs Ever: Turkey” adlı derlemesinde yer aldı. Albüm 25 ayrı ülkede yayınlandı.

Aydilge, bu kez Beylikdüzü’nde sahne alıyor.

Beylikdüzü’ndeki tüm anaokullarını tek bir yerden takip etmek ister misiniz?

Beylikdüzü Kültür Sanat Merkezi

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı, No: 28, Beylikdüzü, – İstanbul
Tel: 0212-872 2800

Beylikdüzü Kültür Sanat Merkezi

Gürpınar Kültür Merkezi

Gürpınar Mahallesi Vatan Caddesi, Gülten Sokak, 80. Yıl Cumhuriyet Parkı Yanı, Gürpınar, Beylikdüzü, – İstanbul 
Tel: 0212 – 880 5304

Gürpınar Kültür Merkezi