Beylikdüzü’nden Şevval Sam rüzgarı geçti

06/09/2014
Beylikdüzü Şevval Sam Konseri

Müziğin kadife ve berrak sesli şarkıcısı Şevval Sam, Beylikdüzü’nde onbinlere müzik ziyafeti yaşattı. Her dalda seslendirdiği birbirinden oldukça başarılı eserlerle izleyenleri kendine hayran bırakan Şevval Sam, sempatik hareketleri ve zerafetiyle de alaka topladı. Şarkıcı , Kazım Koyuncu için onbinlerle beraber söylediği Dido şarkısında ise gözyaşlarına mani olamadı. Sahnede eşi Dilek İmamoğlu ile beraber Şevval Sam ile selfie çekerek geleneği bozmayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise, “Beylikdüzü ailemize hoş geldiniz. Sizi çok seviyoruz” diye konuştu .

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları, müziğin kadife ve berrak sesi oldukça başarılı şarkıcı Şevval Sam’a ev sahipliği yaptı . Pekçok dalda seslendirdiği eserlerle Beylikdüzü vatandaşlarına harika bir gece yaşatan Şevval Sam’ın performansı, gecenin bitiminde uzunca zaman alkışlarla devam etti. Konser alanının dopdolu olduğu gecede, onbinler hep bir ağızdan şarkıcı Şevval Sam’ın şarkılarına eşlik etti.

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda yer almasının çok mühim olduğunu belirten Şevval Sam, “Bu akşam burada tüm kalplerle halkların kardeşliği amaçlı benzer dili konuşacağız. Barış amacıyla, sevgi amacıyla buradayız.” diye konuştu.

Konsere, unutulmaz Türk Sanat Müziği şarkılarıyla başlayan Şevval Sam, daha daha sonra tempoyu yükseltti. Pekçok dalda birbirinden güzel yapıtları seslendiren Şevval Sam, sahnede zil ve kaşık da çalarak izleyenleri kendine bağladı.

Konserde şair ceketli genç şarkıcı Kazım Koyuncu için de Karadeniz şarkıları seslendiren Şevval Sam, onbinlerle beraber söylediği “Dido” şarkısında duygusal anlar yaşadı. Şarkıcı konserinde profesyonel şarkıcı Neşet Ertaş’ özel olarak seslendirdiği “Emelim” şarkısı herkesi duygulandırdı.