Beylikdüzü BEDAŞ Hizmeti

02/08/2014
beylikduzu bedas

Boğaziçi Elektrik’in (BEDAŞ), Beylikdüzü’ndeki yeni şubesinde Ağustos 2013 yılından itibaren verdiği hizmetler, vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Boğaziçi Elektrik Pazarlama ve Satış (BEPSAŞ) 1. Bölge Müdürü Oktay Hanay, Ekim ayından itibaren Cumartesi günleri de Saat 09:00 ile 16:00 arasında şubeyi açık tutacaklarının müjdesini verdi.

Artık Avcılar’a Gitmeye Gerek KalmıyorBeylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret eden BEPSAŞ 1. Bölge Müdürü Oktay Hanay, vatandaşlara hizmet verme noktasında kendilerini sürekli yenilediklerini ve teknolojilerini geliştirdiklerini belirterek, “ İlçe sakinleri elektrik abonelik işlemleri maksadıyla Avcılar ilçemizde yer alan Boğaziçi Elektrik İşletmesine gitmek zorundaydı. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Beylikdüzü İlçemiz sakinlerine daha iyi hizmet verebilmek ve ulaşımlarını kolaylaştırmak maksadıyla bir şube de burada açtık” diye konuştu. Başkan İmamoğlu da Hanay’a başarılar dileyerek, elektrik konusunun Beylikdüzü için önemli bir durum olduğunu ve bu alanda yeni yatırımlar yapılacağını kaydetti.

İşlemler Hızlı ve Rahat…İlçe sakinleri Boğaziçi Elektrik Beylikdüzü Müşteri İşlem Merkezi’ne gelerek, yeni abonelik işlemleri, aboneliği sonlandırma, indirimli elektrik antlaşması yapma, borç sorgulama, şikayet veya talep kaydı oluşturma, borç taksiti ödeme ve icralık borç taksiti ödeme gibi işlemlerini rahatlıkla ve hızlı bir şekilde yapabilirler. 

Boğaziçi Elektrik Beylikdüzü Müşteri İşlem Merkezi, Hadımköy Metrobüs Durağı’nda Arçelik/BEKO fabrikasının yanında yer alan İstanbul Outlet Center ve İş Merkezi’nin 1. Katında yer alıyor.

BEDAŞ, hafta içi günlerde sabah 08:30 ile 17:00 arasında hizmet veriyor.

Elektrik arızaları için: 186 dan bilgi alabilirsiniz.