Tag Archives: beylikdüzü satılık daire

Vetro City

Kullar inşaat tarafından yapımı devam etmekte olan Vetro City, önemli rezidans projeleri arasında yer almaktadır.  117 ile 766 bin TL arasındaki fiyatlarla satılan daireler Mart 2014 yılında teslim edilmesi beklenmektedir. İstanbul Beylikdüzü’nde yükselmekte olan bu projedeki daireler 40 metrekare ile 381 metrekare arasında tasarlanmış olarak inşa edilmekte. Beylikdüzü semtinde lüks daire arayışı içinde olanların mutlaka değerlendirmesi gereken bir proje olarak; Vetro City projesinde, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire bulmak mümkün. Devamn oku »

Sembol İstanbul

Birçok kişinin hayalini kurduğu dairelerin mimarı olan Karden İnşaat; Symbol İstanbul projesi ile oldukça başarılı bir işe imza atmaktadır. 2015 yılının Aralık ayında sahiplerini bulacak olan daireler, rezidans tipi olmak üzere 40 metrekare ile 270 metrekare arasında farklılık göstermektedir. 41 metrekare ile 71 metrekare arasında değişen 1+0 dairelerin yanı sıra 215 metrekare ile 242 metrekare arasında tasarlanan 4+1 daireler 450 Bin TL’ye varan fiyatlara satışa sunulmaktadır. Yaşanılası, oldukça nezih bir Devamn oku »

İstanbul Beylikdüzü Emlak İlanları, Satılık Daireler ve Evler

Beylikdüzü satılık evler modern çevre anlayışı ile inşa edilmiş dış görünümü son derece lüks olan yerlerdir. Bu evleri çok rahat bir şekilde İstanbul Beylikdüzü emlak ilanları sayfasından inceleyebilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü satılık daireler arayanlar internette dolaşan birbirinden farklı emlak ilanlarına göz gezdirebilir ve fiyat analizi yapabilirler. Bu sayede kendilerine en uygun evi uygun kredi imkanları ile kısa sürede düşük faizle satın alabilirler. Emlakz online emlak ilanları platformu her çeşit ilanı içeriğinde Devamn oku »

Gold Stars Residence

105 Bin TL’den başlayan fiyatları ile Beylikdüzü’nde rezidans sahibi olma imkânı sağlayan Gold Stars Residence projesi, Altun Yapı tarafından yapılmaktadır. Aralık 2014’te teslim olacak olan daireler 191 ünite olarak tasarlanmış. 51 metrekare ile 132 metrekare arasında olan daireler birçok özellik ve sosyal olanak ile donatılmış durumda. 1+0 dan 3+1 e kadar olan dairelerden 132 metrekare olanına 291 Bin TL ödeyerek sahip olmak mümkün. Güvenlik bakımından üst seviyede olan Gold Stars Devamn oku »