Tag Archives: Kadir Topbaş

Osmanlı Bahçesi Açıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beylikdüzü’nde Osmanlı Bahçesi’nin açılışını yaptı. 450 bin metrekarelik Yeşil Vadi projesi kapsamında yapımı biten Osmanlı Bahçesi’nin açılışını yapan Başkan Kadir Topbaş, Osmanlı Bahçesi’nin içinde bulunduğu Yeşil Vadi projesinin sadece ilçenin değil tüm bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacağını belirtti. Topbaş, ayrıca Beylikdüzü’ne metro, tünel ve çevre yatırımları yapılacağı ile ilgili müjdeler de verdi. METRO AĞLARIYLA BEYLİKDÜZÜ-TAKSİM ARASI 55 DAKİKA Bahçelievler’den Beylikdüzü’ne gelecek bir metro hattının planlarının bittiğini ve ihale aşamasına Devamn oku »

Beylikdüzü Akıllı Otobüsle tanıştı

Bugün Beylikdüzü’nde İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Kadir Topbaş’ın açılışını yaptığı,  Esenyurt ve Beylikdüzü belediye başkanlarının da katılımıyla, 100 adet İETT otobüsü hizmete alım töreni gerçekleşti. Otobüslerin kablosuz ağ hizmeti, ve akıllı telefonlar için 10 adet şarj ünitesi barındırdığı bildirildi. Ulaşım hizmetlerinde teknolojiyi ve yenilikleri takip etme peşinde olduklarını belirten Kadir Topbaş, Akıllı otobüslerle ilgili Londra’da bir deneme yapıldığını ve İstanbul’da da bu hizmetin öncülüğünü başlattıklarını belirtti.

Beylikdüzü’ne 100 yeni otobüs

12 Kasım 2013 Saat 13:00 de Beylikdüzü Belediyesi Etkinlik Alanı’nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş’ın da katılımıyla 100 adet İETT Otobüsü Hizmete Alım töreni yapılacaktır. Törene tüm halk davetlidir.