Türkbükü Residence

12/01/2014
turkbuku-residence

turkbuku-residence-krokiSubak İnşaat tarafından 38.182 metrekare proje alanına inşa edilmekte olan Türkbükü Residence; İstanbul Beylikdüzü residans projeleri arasında yer almaktadır. 37 metrekare 1+0 başta olmak üzere 45 metrekareye kadar seçenekler bulunmaktadır. Ocak 2014’te teslimi gerçekleştirilen dairelerin fiyat aralığı 90 bin TL ile 300 bin TL arasında değişmektedir.
Proje içinde aynı zamanda 1+1, 2+1, 3+1 daireler son derece kullanışlı şekilde tasarlanmış olarak satışa sunulmaktadır. 168 metrekareye kadar olan daireler 24 saat güvenliği olan ve sosyal imkânları bakımından oldukça tatmin edici düzeyde olarak inşa edilmektedir. Restoran/cafe, dinlenme odası, sauna, buhar odası ve daha fazlasını sunan olanakları bu projede bulmak mümkün.
Merkezi sıcak su, hidrofor, klima ve jeneratör gibi teknik özellikleri bu projede bulabilirsiniz. 2 Yıl kira garantili daireler de projede yer alan güzel olanaklar arasındadır. Türkbükü Residence hakkında geniş bilgi almak için www.turkbukuresidence.com adresini ziyaret edebilir yada 0212 884 18 84’ü arayabilirsiniz.

Beylikdüzü’ndeki diğer konut projeleri ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *